Sprzedaż Sprawdzanie i Naprawa
wtryskiwaczy


Od Ponad 14 lat zajmujemy się diagnostyką, naprawą oraz sprzedażą wtryskiwaczy do silników Diesla. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń dokładnie sprawdzonych na stanowiskach probierczych. Dzięki doświadczeniu oraz narzędziom, jakimi dysponujemy, możemy zaproponować wtryskiwacze najlepszej dostępnej na rynku jakości. Gwarantujemy niezawodność naszego sprzętu, a także usługi serwisowe dla urządzeń, których lata świetności już minęły.

Końcówka Rozpylacz G4S010

Regeneracja Skrzyń Biegów

W ofercie świadczonych przez nas usług znajduje się m.in. profesjonalna naprawa skrzyń biegów. Nawet najsolidniej wykonane układy tego typu mają swoją granicę wytrzymałości i po przejechaniu odpowiedniej liczby kilometrów wymagać będą interwencji serwisu bądź wymiany na nowy. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad sześć tysięcy skrzyń biegów, dlatego w razie jakiekolwiek potrzeby jesteśmy w stanie pomóc każdemu, kto zwróci się do nas o pomoc.

Kiedy skrzynie biegów nadają się do serwisu?

Żeby trafnie zdiagnozować występujący w pojeździe problem, wystarczy uważnie obserwować jego pracę. Uszkodzone skrzynie biegów zachowują się w specyficzny sposób i dają szereg sygnałów, których w żadnym wypadku nie należy ignorować. Jeśli przy zmianie przełożeń lub nawet podczas codziennej jazdy słychać wyraźne zgrzytanie, a biegi mają skłonność do wypadania, jest to jednoznaczny symptom uszkodzonej skrzyni biegów oraz znak, by jak najszybciej udać się do odpowiedniego serwisu.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Poza tym, że w naszym warsztacie prowadzona jest naprawa wtryskiwaczy, zajmujemy się także dostarczaniem odpowiednich części samochodowych. Na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli aut, a każde z nich dla prawidłowego funkcjonowania potrzebuje odpowiednio dobranych komponentów. Zapewniamy szeroki wybór wysokiej jakości części wraz z usługą montażu oraz serwisowania, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, a także troskę o dobro klienta gwarantujemy sprawną i skuteczną obsługę.
equipment-3355909

TURBOSPRĘŻARKI

Na stanie posiadamy zarówno turbosprężarki używane, jak i te na nowych środkach. W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów jesteśmy zatem w stanie tak dopasować ofertę, by każdy opuszczał nasz warsztat w pełni usatysfakcjonowany z usługi.
Silnik VW 2.0 TDI CAG

Silniki

Sercem każdego pojazdu jest jego silnik – posiadamy w sprzedaży ponad 1000 silników bez osprzętu. Można się więc do nas zwracać z autami różnych producentów, a na pewno coś poradzimy. W razie potrzeby mamy również inne części samochodowe.
cylinder-head-192906_1920

Głowice

Niezwykle ważnym elementem każdego silnika są głowice, dlatego znajdą Państwo u nas szeroki ich wybór. Serdecznie zapraszamy do formułowania pytań za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej – zarówno kierowców samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Wózki Widłowe

W ofercie posiadamy wysokiej jakości wózki widłowe marki Linde – jednego z przodujących na świecie producentów tego rodzaju pojazdów. Dostępne są urządzenia o udźwigu sięgającym od tysiąca sześciuset aż do nawet siedmiu ton. Zapraszamy zarówno osoby zainteresowane kupnem wózków, jak i jedynie czasowym ich wynajmem.

Sprzedaż i Wynajem

Posiadamy szeroki wybór wózków widłowych marki Linde. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wózki : H16T, H30T, H30D, H70D i wiele innych.

Odbiór Techniczny

Każdy wózek posiada komplet dokumentów i jest przygotowany do badania UDT.

Serwis Gwarancyjny i Po Gwarancyjny

Prowadzimy Gwarancyjny i Po Gwarancyjny serwis mobilny naszych wózków.

Warsztat samochodowy

Nasz prężnie działający warsztat zaprasza wszystkich potrzebujących pomocy w naprawie swojego pojazdu. Wadliwe pompy wtryskowe, uszkodzona skrzynia biegów czy silnik do wymiany? Nie ma problemu – wszystkim się zajmiemy. Dostępne są u nas m.in. naprawy bieżące i główne silników, wymiana rozrządów, wymiana oleju, odwiercanie urwanych świec żarowych, demontaż „zapieczonych” czy regeneracja wtryskiwaczy, sprzedaż części samochodowych, diagnostyka usterek, naprawy przeniesienia napędu, naprawy układów paliwowych.


Siedziba

Jodłowa 17 

26-130 Suchedniów

Godziny Otwarcia

Pn-Pt: 8-16

sb: 8-14

Kontakt

Telefon: 505 180 006
Email: autoport@poczta.onet.pl


Facebook-f


Twitter


Google-plus-g


Instagram


Dribbble


Youtube